KARAVANY.SK

10 benefitov, ktoré poskytujeme pri prenájme karavanu našim zákaznikom

Prenájom karavanov sa teší čoraz väčšiej popularite na Slovensku. Sme nesmiere radi, že môžeme byť toho súčasťnou.

V tomto článku vám prezradíme, prečo si u nás prenajať karavan  je také výhodne.

Veríme, že sa vám bude článok páčiť, a odporučíte ho aj svojim priateľom a známym na facebooku.

Množstvo vybavenia máte zahrnuté už v cene.

Sme nesmierne radi, ak môžeme potešiť svojich zákaznikov už pred samotným prenajatim karavanu. V cene prenájmu, bez skrytých poplatkov s maximálnym konfortom u nás dostanete napríklad:

  1. kempové stoličky – skladacie, vrátane návleku 4 až 6 ks. Nosnosť tejto stoličky je až 100 kg.
  2. Kempový stôl – skladáci, vrátane návleku. Tento stôl je veľmi ľahky, má len 5,9 kg a rozmery 113 x 70 cm.
  3. jedálenský servis pre 4 až 6 osôb –Výhodou tohto servisu je, že všetky jeho časti sú nerozbitné a vy sa tak nemusíte bať, že niečo rozbijete.
  4. Slnečná markíza Thule, Fiamma, vrátane napínacích popruhov. Dokonalé vás ochráni pred slnečnými lúčmi. Bbežný laik ju dokáže postaviť za menej ako 2 min
  5. Koberec pred obytné vozidlo / karavan. Koberec je veľmi praktický, pretože obmedzuje vnášanie nečistoty do obytného vozidla/prívesu a vy sa tak vyhnete špinavej podlahe v karavane.
  6. Klimatizácia. Keďže hlavná sezóna karavanov je v lete, tak sa nemusíte obávať, že vám v našich karavanov bude horúco. Všetky karavany sú vybavené klimatizáciou, ktorá vám zabezpečí dokonalý chládok.
  7. Pridávne spätné zrkadlá pre jazdu s karavanom. Ak ste ešte neskúsený vodič a máte strach ísť s karavanom, tak sa nemusíte obávať, pretože súčasťou karavanu sú aj prídavné spätné zrkadla a vy tak budete mať dokonalý prehľad, čo sa deje za karavanom.
  8. GPS navigácia a cúvacia kamera. Neviete presne, ako sa dostanete z bodu A do bodu B? Naša gps navigávia vás tam dostane.
  9. Nosič bicyklov fiamma. Väčšinou naši zákaznici trávia pobyt v karavane aktívnim spôsobom. Preto, ak si chcete zobrať bicykel, tak s tým nebude žiadný problém.
  10. 10.TV, DVD, STATELIT. Veľmi veľa z vás berie na výlet aj svoje detičky, ktoré často neposlúchajú a nechcú posedieť na jednom mieste. Preto sme pre našich zákaznikov pripravili tv, dvd a sateliť, aby sa vaše ratolesti zabavili počas jazdy karavanom.

Okrem týchto desiatich výhod ponúkame aj ďalšie benefity v cene. Stačí ísť na podstránku webu “cenník a benefity”, kde sú všetky napísane.

Veríme, že s nami zažijete dokonalú dovolenku na ktorú nikdy nezabudnete. Tešíme sa na vaše objednávky ohľadom prenájmu karavanu.

Pridajte sa k našim fanúšikom

POZOR!

Hlavná sezóna sa blíži a rezervácie pribúdaju. Preto sa ponáhľajte a rezervujte si svoj karavan ešte dnes.