KARAVANY.SK

4 DÔVODY PREČO CESTOVAŤ KARAVANOM

V minulom článku sme si preberali 3 dôvody prečo cestovať karavanom. Dnes tu máme pokračovanie a pridávame pár dôvodov, prečo cestovať karavanom ak ešte stále váhate.

Vyberáte si cestujúcich

V karavane si k vám „neprisadne“ milá staršia pani, ktorá vás počas 8 hodinovej cesty neustále „obšťastňuje“ historkami zo svojho života. Ani banda teenagerov so sluchátkami na „plné gule“. Či chrápajúci spolucestujúci, ktorému ustavične „padá hlava“ na vaše rameno.
Vy rozhodujete, kto pôjde s vami na dobrodružnú dovolenku karavanom.

Žiadne čakania na letiskách, či na ďalší spoj

Maximálne sa „zaseknete“ v kolóne na diaľnici. A aj keď je to „nanervy“, tak sa aspoň môžete vyspať, pustiť si telku, najesť sa, alebo si urobiť kávu. Nemusíte nikde chodiť 2 hodiny pred odchodom. Čakať v rade s kuframi. Ani na ďalší spoj, ktorý mešká.

Prestávky počas cesty

Zbadali ste značku na zaujímavú jaskyňu, hrada alebo akvapark? Že „odbočka nebola v pláne cesty? Nevadí, nikam sa predsa neponáhľate.
Odbočíte, zastavíte. A keď sa vám tam zapáči, aj pár dní zostanete. A možno pri takejto neplánovanej odbočke objavíte aj miesto kam by ste sa nikdy nevybrali.

Každý deň môžete byť na inom mieste

Môžete, ale nemusíte. To je práve tá sloboda cestovania s karavanom. Nemáte rady presuny, dlhé cestovania a ustavičné balenie a vybaľovanie auta? Tak zostanete v jednom kempe kľudne aj 14 dní… alebo aj mesiac…
Naopak, ste akčnejší a máte rady každý deň nové veci a zážitky? S karavanom môžete raňajkovať na východnom slovensku, obed si dáte pod donovalmi a večeru si dáte na seneckých jazerách.
Veríme, že sa vám článok páčil a vy už toto lento vyzrazite na svoju dobrodružnú dovolenku s karavanom.
Ale pozor!
Hlavná sezóna býva veľmi rýchlo obsadená a preto neváhajte a rezervujte si karavan ešte dnes.